Moto nie odpala po zmianie linki sprzęgła
Odpowiedz do tematu

: Moto nie odpala po zmianie linki sprzęgła
Pierwsza awaria, pierwsza samodzielna wymiana linki sprzęgła - wspomnijcie ten dreszcz:)

Po wymianie linki, gdy włączam starter motor "cyka", ale nie odpala.
Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.

Bardzo proszę, podpowiedzcie coś. Czy to drobnostka, czy załatwiłam swą moturkę bardziej?

:
Nie masz czasem zabezpieczenia, że nie odpali jak jest na biegu?

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Hej:) Nie, nie mam. Próbowałam dziś z biegu i z N. Nic. Zupełnie tak samo "skrzy" bez odpalania jak po zerwaniu linki.

:
Musiałaś coś niechcący rozłączyć. Linka sprzęgła raczej nie ma nic wspólnego z odpalaniem moto.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
Musiałaś coś niechcący rozłączyć. Linka sprzęgła raczej nie ma nic wspólnego z odpalaniem moto.


Może ten mikrowłącznik pod klamką sprzęgła ?

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
Kurcze nic nie przychodzi mi do głowy:( Brałam zakręt, linka się zerwała. Motor przestał palić. Co mogłabym rozłączyć?

:
flamasterka napisał/a:
Kurcze nic nie przychodzi mi do głowy:( Brałam zakręt, linka się zerwała. Motor przestał palić. Co mogłabym rozłączyć?

To trochę dziwny zbieg okoliczności...
U mnie jak pękła linka sprzęgła to po prostu nie mogłem wrzucić biegu. I tak mi się wydaje że to tylko tyle co pęknięta linka może zdziałać. Poradziłem sobie w ten sposób że brat popchną sprzęta ja wrzuciłem 2ke i jakoś do domu dojechałem.

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
125 też mają mikrowłącznik pod klamką sprzęgła? Nic takiego dzisiaj nie zaatakowało mojego oka. A lookałam tam sporo. Shadowkę mam od miesiąca i niewiele jeszcze o niej wiem. Rozumiem problem ze zmianą biegu, nawet jakieś sprytne odłączenie startera w przypadku zerwania linki. Ale po jej ponownym przytwierdzeniu? Jutro poszukam mikrowłącznika i posprawdzam w dokumentacji. Co jeśli to nie będzie to?

[ Dodano: 2011-08-25, 10:05 ]
Sprawa rozwiązana:) Akumulator siadł! Będziem fruwać:))))))))) Dziękuję za pomoc. Do zobaczenia w trasie:)

:
Jak by nie patrzec -sukces. Gratulacje :-D

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
:))) dziękować:)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group